Home
  • Registrovat

 

Rozhoduješ se zodpovědně? Věříš raději náhodě nebo tomu, co umíš a znáš? Poznáš, kdy je sázka ještě zábavou a kdy rizikem, které neustojíš? Pokud ne, nesázej. Rozhodni se správně!

Rubikon má nový profil na Instagramu. Jestli se ti líbí, lajkuj a sdílej. Díky. 

Ivančice - 9 týmů - plný kinosál - vítěz: Gymnázium Ivančice. A video zde.

Finále Rubikonu mezi školami Žebrák, Hořovice a Komárov na videu zde.

Kluci z Plzně točili "dubsmash battle". Jak to dopadlo? A co vy? Už točíte vlastní quest video? Soutěž o kameru trvá do 15. prosince! Info najdete v Quest klubu.

Co všechno můžete v Rubikonu využít, prohlédnout si, hrát nebo kam kliknout? Vše přehledně v tomhle videu.

Natočili jsme Rubikon NEWS při návštěvě v Plzni.

Soutěž Quest klubu Rubikon! Hrajeme o outdoorovou 4K kameru! Do 15. června 2018! Hecni se o něco s kámoši a natoč o tom VIDEO. Podívej se pro inspiraci na videa na Youtube a sleduj Facebook

Kolik správných odpovědí dáš na jeden zátah? Nebo se proklikáš až na konec?

Všechna videa Quest klubu najdete tady.

Rubikon on-line je hra na tomhle webu. Prostě si celý Rubikon můžeš v klidu zahrát třeba doma na počítači. Mrkni se Videopozvánku do Rubikonu on-line.

Najdeš ho společně s dalšími videi na YouTube a také na Facebooku.

Finále Plzeňského kraje vyhrála MŠ a ZŠ B.Staška Domažlice. Fotky najdete na Facebooku

Ne. S hitem kapely Kryštof to nemá nic společného. Prsty v tom má římský diktátor Caesar. A když si vezmeš lupu a budeš pátrat v mapě Itálie, Rubikon najdeš. Kde Rubikon leží a co se tam stalo tak důležitého, že jsme se tím inspirovali? V tomhle videu se to dozvíš.

Kdy je sázka ještě zábavou a kdy začíná být rizikem? Ivana ti to poví.

„Patrik“ je název divadelního představení, se kterým budeme navštěvovat školy. Příběh kluka, který propadnul sázení. Jak se to stalo? Dostane se z toho? A kdo mu pomůže? Podaří se to divákům? „Patrik“ je totiž divadlo, které si zahrajete sami.  Možná, že už jede na vaši školu. A tady je malá ochutnávka.