Quest klub
  • Registrovat

Co uděláš s videem, které jsi natočil/a?

Video, které natočíš o své sázce a questu, musíš nahrát na některý ze známých videoserverů (doporučujeme YouTube). Pro ten účel tam musíš mít zřízený vlastní profil. 

Na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošli odkaz k videu, který budeme sdílet na YouTube kanálu Quest klubu. V případě, že získáš cenu, přes tvůj kanál se s tebou spojíme. 

Na co si ještě dej pozor: na porušování autorských práv, zejména při použití hudby ve videu.

Možná budeš chtít své video podbarvit hudbou. Je jednoduché doplnit video nějakým známým hitem, ale v drtivé většině případů tím porušíš autorská práva (pokud za tu hudbu nezaplatíš). Jestli máš profil na YouTube, můžeš využít Zvukovou knihovnu, která nabízí množství legální hudby zdarma. Doporučujeme proto používat tuto hudbu, případně jinou, ale legální k volnému použití. V opačném případě je možné, že tvoje video nezveřejníme.

 

Máš-li dotaz, pošli mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ho napiš na Facebooku. Neboj se zeptat. Byla by škoda, kdybys kvůli nějaké nejasnosti své video neposlal/a.

Promo dlaždice - Fotogalerie